Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Liceum Mundurowe

Zapraszamy!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

 

W dniu 6 kwietnia 2016 roku w Zespole Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie odbył się I Międzynarodowy Konkurs Fryzjerski o Puchar Prezydenta Olsztyna. Udział wzięło 23 młodych adeptów szuki fryzjerskiej ( uczniowie szkół ponadgimnazjalnych) między innymi z Olsztyna, Giżycka, Pasłęka, Elbląga, Bartoszyc i Biskupca. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy II A Zasadniczej Szkoły Zawodowej Karolina Korkus, jako przedstawicielka szkół   Powiatu Olsztyńskiego. Uczestnicy mieli możliwość wykazania swoich umiejętności w 4 kategoriach: fryzura wieczorowa, fryzura kreatywna damska, fryzura kreatywna męska i fryzura klasyczna. Karolina startowała w kategorii "fryzura wieczorowa". Modelką była Katarzyna Bether - uczennica zaprzyjaźnionego z naszą szkołą Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Biskupcu. Konkurs stał na wysokim poziomie. Przy silnej konkurencji nasza uczennica zdobyła wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!

Na co dzień Karolina odbywa praktyczną  naukę zawodu w Salonie Fryzjerskim POINT w Olsztynie.

Anna Raczyńska

 

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych