Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

Jeden z ostatnich dni nauki szkolnej przed wakacjami wypełniony był aktywnością fizyczną i dopingowaniem zawodników .... Dziś w hali sprotowej rządziła halowa piłka nożna. Zawody międzyklasowe były kolejnymi z cyklu Olimpiady Międzyklasowej w Grach Zespołowych. Do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn. W sumie rozegrano 16 meczów - w systemie każdy z każdym. W roli sędziów wystąpili: Wiktor Bogdański i Marcin Łapa.

Podium przypadło: 1 miejsce - klasa 1c LO, 2 miejsce - 3c LO, 3 miejsce - 3Tb (Technikum).

Gratulujemy!

Anna Raczyńska

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych