Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

Piątek - weeekndu początek... Ten piątek (24 czerwca) wyjątkowy - bo to ostatni dzień, kiedy spotykamy się w szkole - uczniowie i nauczyciele. Nadeszły wakacje - zapracowane, wyczekane. Tradycyjnie na  uroczystym apelu zostali wyróżnieni uczniowie z najwyższą średnią, laureaci konkursów, zawodów oraz Ci, na których zawsze można polegać. Absolwenci 3 klas Branżowej Szkoły I stopnia pożegnali się z murami szkoły - zdobyli już wykształcenie i wyruszają w świat dorosłych. Dziękujemy za ten wspólny rok i życzymy szczęśliwych, niezapomnianych letnich wakacji!

Anna Raczyńska

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych