Grupa ślusarzy Szkoły Branżowej klasy 3A na dydaktycznej wycieczce w firmie

TRAK-MET Zbigniew Skillandat

 

Uczniowie mieli okazję poz.nać jeden z wiodących producentów pilarek taśmowych w Polsce i w Europie. W czasie trzyletniej nauki poznają podstawy konstrukcji maszyn / przekładnie, sprzęgła, hamulce, łożyska/, rysunek techniczny, właściwości materiałów, obróbkę skrawaniem, plastyczną, cieplną, narzędzia pomiarowe, połączenia spawane, zgrzewane, gwintowe itp. Maszyny produkcji TRAK-MET oprócz odbiorców krajowych , zostały docenione również przez odbiorców zagranicznych: Niemcy, Austria, Norwegia, Szwajcaria, Francja, Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa i Estonia, Rosja, Białoruś. Proces produkcyjny w firmie TRAK-MET prowadzony jest w oparciu o najnowocześniejsze technologie: wycinanie elementów stalowych przy użyciu lasera, obróbka skrawaniem CNC,nowoczesne prasy krawędziowe, przecinarki taśmowe, lakierowanie przy wykorzystaniu elektrostatyki. Pan Zbigniew Skillandat wręczył każdemu uczestnikowi wycieczki KATALOG PRODUKTÓW TRAK-MET i zachęcił do podjęcia pracy w zakładzie.

 

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych