W środę 16 października 2019r. uczniowie klasy 3c LO reprezentowali Zespół Szkół w Biskupcu w akcji WOŚP „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Program Edukacyjny WOŚP dotarł już do wszystkich szkół podstawowych w Polsce. Dzieci mają szansę uczyć się pierwszej pomocy bawiąc się. Jak podkreślają organizatorzy, jest to absolutny rekord świata, gdyż Polska jest pierwszym krajem na świecie, w którym wprowadzono na tak ogromną skalę naukę podstawowych czynności ratujących życie do szkół podstawowych. Skąd tam obecność naszych uczniów? Z chęci bicia rekordu w udzielaniu Pierwszej Pomocy! 

Informacje zaczerpnięte ze strony:  https://www.wosp.org.pl/uczymy-ratowac/rekord

Bożena Adamiak

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych