W sobotę 26 października 2019 r. uczniowie z naszego województwa uczcili rocznicę Odzyskania Niepodległości, biorąc udział w IV Turnieju Szachowym o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty. Zawody zostały rozegrane w Olsztynie w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3. W kategorii szkół ponadpodstawowych Zespół Szkół w Biskupcu reprezentowali Damian Sienkiewicz (3T) i Michał Leszczak (1c LO). Damian w blisko 50-osobowej stawce zajął wysokie 12 miejsce, wygrywając 4 z 7 partii, ulegając jedynie dużo wyżej notowanym rywalom. O dobrym występie może też mówić Michał, który wygrał 3 pojedynki i został sklasyfikowany na 24 miejscu. Mamy nadzieję, że to dobry prognostyk przed kolejnymi turniejami.  Gratulujemy!

Michał Parda

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Liceum dla Dorosłych

Szkoła Branżowa I-go Stopnia