Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

 

 "Dodatki do żywności i sposoby jej przetwarzania" to temat ciekawej lekcji w Liceum dla Dorosłych, która miała miesjce w  miniony weekend . Słuchaczka II semestru  -  pani Katarzyna Pajdowska przygotowała prezentację multimedialną na temat sposobów obróbki i konserwowania żywności oraz stosowanych w przemyśle spożywczym dodatków (E ...). Oprócz analizy etykiet z opakowań żywności,  dokonano  też analizy organoleptycznej oraz degustacji przetworzonej żywności, co jak widać na zdjęciach  bardzo przypadło wszystkim słuchaczom do gustu.

Iwona Karmazyn

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych