
W miniony piątek - 8 maja w Uzdowie odbył się Finał Ogólnopolskiej Szkolnej Ligi Szachowej. Jest nam niezmiernie miło, że uczennice naszej szkoły - Maja i Sophie osiągnęły nie lada sukcesy! Otóż indywidualnie -w kategorii Szkół Ponadpodstawowych Dziewcząt Maja zdobyła 3 miejsce, zaś Sophie - 4 miejsce. Dziewczyny mogą też się pochwalić sukcesem drużynowym -zdobyły II miejsce w Polsce w kategorii Szkół Ponadpodstawowych! Ogromne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów!