Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Liceum Mundurowe

Zapraszamy!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

W dniu 12.05.2016 r. w Zespole Szkół w Biskupcu odbył się kurs obsługi kas fiskalnych. W kursie udział wzięli uczniowie klasy III ZSZ (sprzedawcy). Zajęcia miały na celu przygotowanie uczniów do części praktycznej egzaminu w zawodzie sprzedawcy, który to egzamin odbędzie się w dniach 11-12.06.2016 r. Kurs przeprowadzony został przez pana Andrzeja Nowosielskiego reprezentującego firmę ENTER z Biskupca. Organizatorami zajęć byli Małgorzata Kuśmierczyk - nauczyciel przedmiotów zawodowych oraz Marek Zieliński -kierownik szkolenia praktycznego w Zespole Szkół w Biskupcu.

Marek Zieliński

 

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych