Nikt nie zna dnia ani godziny... kiedy odbędą się "Otrzęsiny" - czyli tradycyjne przyjęcie do grona uczniów Zespołu Szkół pierwszaków, organizowane pod patronatem Samorządu Uczniowskiego. Wzorem lat ubiegłych stało się podobnie i w tym roku. Tajemnicę daty pilnie strzegą  ubiegłoroczni wygrani, którym to przypada organizacja zabawy. Bo Otrzęsiny to nic innego jak integracja  ze starszymi kolegami, której towarzyszą ciekawe konkurencje i humor. Poniżej krótka relacja i zdjęcia autorstwa klasy 2b LO:

Piątek 4.10.2019 był dniem, w którym klasy pierwsze Liceum, Technikum oraz Szkoły Branżowej wzięły udział w Otrzęsinach przygotowanych przez klasę 2b. Kiedy wchodzili do szkolnej auli, nie wiedzieli czego mogą się spodziewać, a na ich twarzach widniał niepokój i mały stres, który zniknął a wręcz zamienił się w radość jakiś czas później. Walka o zwycięstwo była zacięta, wszyscy dawali z siebie 100%, a tą najlepszą klasą spośród klas licealnych okazała się klasa 1a. Natomiast wśród klas pierwszych szkoły branżowej oraz technikum zwyciężyła klasa 1bT. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za wspólną zabawę.

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych