Konkurs-konkurs- konkurs- konkurs-konkurs

Biblioteka szkolna i poloniści ogłaszają konkurs na krótką formę literacką, w której główną rolę odgrywa kłamstwo. Napisz pracę o objętości do 9 stron maszynopisu formatu A4 i przynieś do biblioteki, ewentualnie wyślij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do końca lutego 2018. Nagrodzimy wszystkie pomysły, a przy odpowiedniej ilości zgłoszeń wydamy tom z Waszymi pracami."

Nudzisz się? Odwiedź bibliotekę!

  "Lubisz gry planszowe? A może chcesz zacząć w nie grać? Przyjdź do biblioteki i wypróbuj gry będące w naszej dyspozycji:

  • „World of Tanks” – planszowy odpowiednik znanej gry on-line
  • „Tajniacy” – zespołowa gra dedukcyjna
  • „Śpiące królewny” – baśniowa strategia
  • „Dix It” – zabawa skojarzeniowa (gra roku)
  • „Komiks” – gra towarzyska „Muminki” J - kości-opowieści, stwórz własną historię o Muminkach
  • „Dobble Star Wars” – gwiezdno wojenna wersja klasycznych Dobbli" 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych