Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

Dzisiaj 7 listopada odbyła się gościnna wizyta przedstawicielek klasy mundurowej  ( Ewlelina Leśniak, Kamila Szyszkowska, Ewelina Błaszczak) w Zespole Szkół Węgojskiego Stowarzyszenia Edukacji Lokalnej - Cel. Wizyta ta nie była przypadkowa - bowiem była ona odpowiedzią na zaproszenie naszych uczennic,  przez panią Justynę Stysiek, która przez ostatnie trzy lata była wychowawcą dziewczyn w gimnazjum w tamtejszej szkole. Podczas jednej z lekcji nasze uczennice podzieliły się swoimi wrażeniami i doświadczeniami pobytu i nauki w klasie mundurowej z młodszymi koleżankami i kolegami. Był pokaz elementów musztry, prezentacja umundurowania i słowa zachęty skierowane do przyszłych być może kadetów. Prezentację zakończyły gromkie brawa dla byłych absolwentek. 

Anna Raczyńska

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych