Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

 

Otrzymywanie prezentów jest rzeczą miłą, ale jeszcze milszą rzeczą jest radość dzielenia się i podarowania prezentu innym.... Młodzież klasy mundurowej przyłączyła się wspólnie z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Biskupcu do akcji organizowanej przez Federację Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego, której celem była zbiórka darów na świąteczne paczki dla dzieci najbardziej potrzebujących. Dzięki ofiarności młodych ludzi i hojności anonimowego sponsora udało się przygotować 7 paczek. Gry dydaktyczne, przybory szkolne, maskotki i duża ilość słodyczy z pewnością wywoła uśmiech na dziecięcych twarzyczkach. Dzisiaj, 12 grudnia nastąpiło uroczyste przekazanie zebranych prezentów na ręce starszego aspiranta Tomasza Pijewskiego.

Dyrekcja

O naszej świątecznej współpracy z Policją przeczytasz tu: http://warminsko-mazurska.policja.gov.pl

 

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych