Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

Uważajcie chłopcy i dziewczyny! Bowiem nie znacie ani dnia, ani godziny, kiedy rozpoczną się OTRZĘSINY!

Tak, to dziś nastał TEN dzień, w którym starsza brać uczniowska oficjalnie przyjmuje w szeregi uczniów klas pierwszych. A robi to na wesoło. Konkursy mody, jaka to melodia, konkursy sprawnościowe i "sprytnościowe" - wszystkie te przeszkody zostały pokonane. Zaszczyt organizcji tej imprezy przypada corocznie klasie, która wygrała w roku poprzednim. Klasa 2a LO spisała się  świetnie, jak również tegoroczni zwyciezcy , czyli niesamowita....1a LO.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji.

Anna Raczyńska

 

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych