Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

 

Wielkie jesienne sadzenie lasu - to ogólnopolska akcja organizowana przez Lasy Państwowe. Kilka klas Zespołu Szkół miała przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu, a były to : 2Ta, 3Tb, 3Ta oraz 3d LO wraz z wychowawcami. Pogoda na szczęście dopisała i mogliśmy bez utrudnień atmosferycznych przebywać na łonie natury  czyniąc coś pożytecznego dla ekologii i planety. Panowie leśnicy udzielili nam instruktażu poprawnego sadzenia małych drzewek, zaopatrzyli w sadzonki i szpadle. Na kilku hektarach powstały plantacje młodych świerków, sosen i dębów. Las nie tylko niweluje stres cywilizacyjny dostarczając czystego powietrza, olejków eterycznych. Przebywanie w nim powoduje, że organizm człowieka jest dotleniony, poprawia się krążenie krwi i rytmu serca. 

Po skończonej pracy czekało na nas ognisko z kiełbaskami, cukierki i pamiątkowe breloczki. Młodzież po raz kolejny miała okazję się zintegrować. Dziękujemy Nadleśnictwu w Wipsowie za zaproszenie i z chęcią weźmiemy udział w takich akcjach w następnych latach!

Anna Raczyńska


 

 

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych