Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

22 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach XXIV konkursu wiedzy „Austria – kraj i mieszkańcy” oragnizowanym przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Opolu- Bibliotekę Austriacką- Österreiche Bibliothek. Konkurs miał na celu popularyzację i zachęcenie do zgłębiania szeroko rozumianej wiedzy o historii, geografii i kulturze Austrii, jak również znajomości aktualnej problematyki życia społecznego i politycznego Austrii.

I etap - eliminacje - przeprowadzony został po raz pierwszy w formie testu wirtualnego składającego się z 40 pytań. Do drugiego etapu zakwalifikował się Szymon Sienkiewicz. Gratulujemy!

II etap – Półfinał - planowany jest STACJONARNIE w Opolu na drugą połowę kwietnia.

Bogumiła Radomska

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych