Fotorelacja ze Świąt Bożego Narodzenia w Zespole Szkół - 21 grudnia 2015

W poniedziałek podczas apelu zadebiutowało Szkolne Koło Teatralne prowadzone przez Panią Magdalenę Sakowicz-Długaszek, w którym grają uczniowie klasy 2b LO oraz 1a LO. W debiutanckiej sztuce pokazano realia współczesnej rodziny w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Młodzi aktorzy sami stworzyli scenariusz i koncepcję sztuki, w której chcieli pokazać jak często czasy współczesne wpływają na zatracanie podstawowych wartości związanych z tymi Świętami, których symbolem jest wspólne spędzanie czasu, kultywowanie tradycji, wzajemny szacunek, miłość i tolerancja. Sztuka będzie przedstawiona 10 stycznia w Biskupieckim Domu Kultury podczas XXIV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Młodzi aktorzy przygotowują już kolejną sztukę, której tytuł jest jeszcze niespodzianką….

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych