Biblioteka szkolna ogłasza trzy konkursy w nowym roku szkolnym:

  • 1. Konkurs na fotokast pt. Świadkowie niepodległości. Fotokast to krótka forma multimedialna łącząca reportaż fotograficzny i dźwiękowy - prezentuje wydarzenia w słowach, obrazach i dźwiękach. Prace można wykonać samodzielnie lub w zespole do 5 osób. Temat fotokastu - świadek niepodległości (osoba, przedmiot, miejsce itp.) istniejący współcześnie lub we wspomnieniach. Termin oddania prac - 31 października 2018.
  • 2. Konkurs na esej dowolnie związany z twórczością Zbigniewa Herberta, termin oddania prac - luty 2019.
  • 3. Konkurs literacki „Szkoła”. Konkurs na krótką formę literacką, w której główną rolę odgrywa szkoła. Napisz pracę o objętości do 9 stron maszynopisu formatu A4 i przynieś do biblioteki, ewentualnie wyślij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do końca lutego 2019. Po więcej informacji zapraszamy do biblioteki szkolnej.

Na wszystkich laureatów czekają nagrody.  

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych