Biblioteka szkolna ogłasza trzy konkursy w nowym roku szkolnym 2019/2020

  • 1. Konkurs literacki „Gra”. Konkurs na krótką formę literacką, w której główną rolę odgrywa dowolnie interpretowane słowo „Gra”. Napisz pracę o objętości do 9 stron maszynopisu formatu A4 i przynieś do biblioteki, ewentualnie wyślij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do końca marca 2020. Prace laureatki z poprzednich lat – Poli Piskorz, możecie przeczytać w czytelni biblioteki.
  • 2. Konkurs na recenzję książki ze zbiorów biblioteki szkolnej
  • 3. Konkurs na okładkę książki – liczymy na Waszą inwencję twórczą, możecie wykazać się zdolnościami plastycznymi. Po więcej informacji zapraszamy do biblioteki szkolnej. Na wszystkich laureatów czekają nagrody.

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych