Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

9 września odbyły  się uroczyste obchody święta 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej. Punktualnie o godzinie 12:00 odbyła się uroczysta zbiórka na Placu Bohaterów Westrplatte w Bartoszycach. Oprócz bohaterów dzisiejszej uroczystości - żołnierzy, w uroczystości wzięły udział klasy o profilach mundurowych z Górowa Iławieckiego, Ostródy oraz po raz pierwszy  nasza klasa mudurowa z Biskupca. Dwódca jednostki pułkownik dyplomowany Janusz Wiatr witając zebranych i przybyłych gości przywitał  serdecznie również i  naszych debiutantów. Podczas obchodów święta nie zabrakło pokazu sprzętu wojskowego, tradycyjnej grochówki oraz prezentacji zaproszonych miast i instytycji. Całość zwieńczyła uroczysta  żołnierska parada przy tradycyjnych dźwiękach marszowej wersji Warszawianki z 1831 roku. Wprawdzie nasi kadeci nie uczestniczyli jeszcze w uroczystej paradzie, ale w następnym roku z pewnością już będą! 

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji.

Anna Raczyńska

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych