Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

14 października - Dzień Edukacji Narodowej, święto wszystkich pracowników oświaty... Jak co roku, uroczysta akademia uświetnia celebrowanie tego wyjątkowego dnia, a w trakcie jej trwania wiele się dzieje! Uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów, przekaznie sztandaru szkoły następnym pokoleniom, wyróżnienie nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi, nietypowe przemówienia recytowane wierszem spod pióra przewodniczącego saamorządu uczniowskiego, czy też autorski scenariusz programu artystycznego w wykonaniu klasy 2c LO. A było czego posłuchać ! Do tego życzenia, słowa uznania i wytrwałości , symboliczne kwiaty. Niech ten świąteczny nastrój przybliżą zdjęcia  z imprezy - poniżej w galerii.


 

 

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych