Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

   

W dniu 8 października 2021 troje uczniów naszej szkoły - Wanessa Neuwald, Paulina Jarema i Kordian Pinkowski wzięli udział w Młodzieżowym Sejmiku Klimatycznym Województwa Warmińsko –Mazurskiego w trybie online. Problematyka poświęcona była przeciwdziałaniu zmianom klimatycznym na kuli ziemskiej. Młodzi przedstawiali swoje propozycje i pomysły jak ochronić nasza Planetę przez katastrofą zaczynając od nas samych. Dali wyraz temu, ze losy Ziemi są dla nich bardzo ważne.  

Beata Kisielewska

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych