Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

Dziś po długich staraniach Dyrekcja Zespołu Szkół w Biskupcu  w obecności starosty olsztyńskiego p. Andrzeja Abako oraz burmistrza miasta p. Kamila Kozłowskiego podpisała List intencyjny z firmą EGGER dotyczący współpracy w zakresie kreowania nowoczesnego wizerunku szkolnictwa zawodowego. Współpraca - to stworzenie nowych kierunków kształcenia i poszerzenie oferty Zespołu Szkół wspierającej lokalny rynek pracy. Rozwijająca się technologia a wraz z nią rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników sprzyjają stworzeniu klas patronackich. W ramach współpracy z firmą Egger planujemy organizację kształcenia w zawodzie technik elektryk, technik mechanik oraz nauczanie dualne w Branżowej Szkole I stopnia w zawodach elektryk, mechanik i operator maszyn.  W ramach wizyty w fabryce mieliśmy okazję zobaczyć stanowiska pracy elektryków, wyposażenie w nowoczesny sprzęt i technologię high- tech.

     Mamy nadzieję,że proponowane kierunki kształcenia pod okiem doświadczonych fachowców przypadną do gustu przyszłym absolwentom szkół podstawowych i chętnie wybiorą naukę w Zespole Szkół w Biskupcu.

Anna Raczyńska

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych