Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

W Zespole Szkół w Biskupcu trwają matury próbne. To już ostatnie przymiarki do egzaminów organizowanych przez Centralną Komisję Edukacyjną w maju. Dziś nasi uczniowie zmierzyli się z językiem ojczystym - język polski na poziomie podstawowym to 2 arkusze: jeden stanowi test, gdzie maksymalnie można otrzymać 20 punktów, a druga część to wypracowanie ( do wyboru dwa tematy) z maksymalną ilością 50 punktów.

Temat pierwszy brzmiał: Co sprawia, że niektóre miejsca są wżne dla ludzkiego życia? Rozważ prblem i uzasadnij swoje zdanie, odwołując się do fragmentu "Lalki" Bolesława Prusa, całego utworu i innego tekstu kultury.

Temat drugi: W jaki sposób artyści ukazują los człowieka w czasie wojny? Rozważ problem i uzasadnij swoj zdanie, odwołując się do fragmentu opowiadania Stefana Żeromskiego "Rozdzióbią nas kruki, wrony..." i innych tekstów kultury.

 Jutro matematyka !  Powodzenia!


 

Anna Raczyńska

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych