Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

Dzisiaj, tj. 31 marca 2022r. uczestniczyłem w spotkaniach z młodzieżą klas ósmych Szkoły Podtawowej nr 2 i Szkoły Podsatwowej nr 3. Celem moich wizyt było przybliżenie młodzieży możliwości dalszej edukacji w Zespole Szkół w Biskupcu. To właśnie teraz jest ten czas, w którym ósmoklasiści rozważają swoje dalsze drogi rozwoju i samorealizacji. Nasz szkoła oferuje kształcenie w Liceum Ogólnokształcącym (profile: historia- wiedza o społeczeństwie- język angielski; biologiczno- chemiczny, matematyczno- geograficzny), a także w Technikum - w tym roku otwieramy 2 nowe kierunki: technik elektryk, technik mechanik - oraz w Branżowej Szkole I stopnia (klasy wielobranżowe). Wizyty w szkołach pozwoliły mi na zaprezentowanie mocnych stron Zespołu Szkół. Nie obyło  się bez pytań szczegółowych- uczniowie byli ciekawi terminu, w którym można składać dokumenty (od 16.05 do 21.06), jakie zasady będą obowiązywać w klasie patronackiej i kiedy będą mogli się wybrać z odwiedzianami w ramach Dnia Otwartego Szkoły (planujemy ten dzień na 31 maja 2022r.). Już dziś zapraszam wraz z całą kadrą pedagogiczną  w dalszą podróż edukacyjną w Zespole Szkół!

Krzysztof Janczara


 

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych