Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

Czwartek 26 maja - dzień wycieczki, w której udział wzieli uczniowie z klas: 2c LO, 2Ta, 2a, 2BS. Celem - miasto pachnące piernikami położone nad brzegami królowej polskich rzek - Wisły... Kto nie był - niech żałuje, bowiem : 

Nasza wycieczka była zdecydowanie jedyna w swoim gatunku. Kameralne grono osób pozwoliło na połączenie szalonych śpiewów podczas drogi razem z poważnymi, naukowymi seansami filmowymi. Chociaż jesteśmy na różnych rozszerzeniach i w innych klasach - nie przeszkodziło nam to wspólnie poznawać biografię Mikołaja Kopernika, smak pierników oraz zaułków Torunia. Jesteśmy pewni, że każdy z nas tu obecnych będzie wspominał to tak samo gorąco (niczym wnętrze autokaru o południu). Pozdrawiamy!!! A pozdrawiają uczestnicy wycieczki !

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych