Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

31 maja zorganizowaliśmy Dzień Otwarty w Zespole Szkół w Biskupcu. Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią powróciliśmy do tej formy przybliżenia naszej szkoły. W tym roku postanowiliśmy pokazać ósmoklasistom nieoficjalne oblicze szkoły - skupiliśmy się na naszych pasjach, hobby i zainteresowaniach. Bo nie samą nauką uczeń żyje! Zwiedzanie poprzedzone było występami artystyczno-wokalnymi. Wystąpiły cheerleaderki - z klasy 2b LO i 1a LO, był pokaz tańca artystycznego - Alicja Janaczek, umiejętności wokalne zaprezentowali - Konrad Lech i Wojtek Nosek. Na pytanie dlaczego warto podjąć naukę w naszej szkole odpowiedzeli  filmowo i aktorsko uczniowie 2Ta. Dyrektor szkoły Krzysztof Janczara w ciepłych słowach zachęcał zebranych do ponownego spotkania z nami - tym razem - 1 września. Następnie nasi goście udali się na spcer po szkole, gdzie były przygotowane dla nich pokazy i atrakcje.  Festwial pasji i zainteresowań uczniów- czyli przebogata skala tego, czym zajmują się uczniowie gdy sie nie uczą...  Pracownia informatyczna z drukarką 3D- czyli pasje nauczycieli informatyki.... Czy pokonasz mistrza szachowego szkoły?.... - czyli rozgrywki w bibliotece szkolnej .... Kto zdobędzie "10"? - czyli szukamy strzelców wyborowych... Każdy mógł też skorzystać z poczęstunku na świeżym powietrzu - czyli grill i ognisko z kiełbaskami... Pogoda dopisała, zaproszeni goście również. Dziękujemy serdecznie za przybycie w nasze progi i ...widzimy się po wakacjach!

Anna Raczyńska

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych