Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

Wakacje  2022 już przeszły do historii.... Jak co roku 1 września uczniowie wszystkich klas spotkali się aby rozpocząć nowy rok szkolny. Ten rok będzie rokiem wyjątkowym dla Zespołu Szkół, bowiem możemy pochwalić się dziewięcioma klasami pierwszymi , w tym klasami patronackimi współtworzonymi z firmą Egger. Rozpoczynamy cykl kształcenia dualnego w Technikum i Branżowej Szkole I stopnia. Z tej okazji przybyli na uroczystość rozpoczęcia zaproszeni goście- starosta powiatu olsztyńskiego- pan Andrzej Abako, burmistrz Biskupca - pan Kamil Kozłowski oraz  przedstawiciele firmy Egger odpowiedzialni za współpracę ze szkołą i kształcenie młodocianych uczniów. Okolicznościowe ciepłe słowa wygłoszone przez naszych gości pozwalają nam optymistycznie patrzeć w przyszłość. Liczymy na dobre efekty podjętej współpracy i dalsze zainteresowanie nauką w tego typu klasach. 

Najważniejszymi osobami w tym dniu byli nasi pierwszoklasiści - to ich przywitał w imieniu straszych uczniów przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Szymon Sienkiewicz, zaś dyrektor szkoły - Krzysztof Janczara przedstawił nowym uczniom licznie przybyłe grono pedagogiczne. W swoim przemówieniu, dyrektor podkreślił istotę wzajemnej życzliwości i magii uśmiechu na co dzień, która z pewnością pomoże nie tylko nowoprzybyłym , ale także każdemu z nas. Jesteśmy szkołą, która patrzy w nowoczesność i przyszłość, ale nie zapominamy o tożsamości i historii. Minutą ciszy uczciliśmy 83 rocznicę wybuchu II wojny światowej, która wielu naszym przodkom nie pozwoliła zasiąść w szkolnej ławce w tym właśnie dniu.

Wszystkim naszym uczniom życzymy osiągnięcia wysokich lotów, sukcesów i satysfakcji w nowym roku szkolnym.

 

Anna Raczyńska

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych