Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

 

 Dziś dwoje uczniów naszej szkoły - Kinga Kacprzycka i Igor Bieliński  uczestniczyło w konsultacjach społecznych  Rady Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej przy Ministrze Edukacji i Nauki. Rada stanowi organ pomocniczy Ministra.Do zdań Rady należy wyrażanie opinii dzieci i młodzieży w sprawach związanych z oświatą i wychowaniem. Szczególnie dotyczy to planowanych zmian i propozycji rozwiązań w tym zakresie. Odpowiadając na zaproszenie Rady uczestnicy udali się do Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie, gdzie zebrali się uczniowie szkół ponadpodstawowych z całego województwa warmińsko-mazurskiego. Celem konsultacji było zebranie opinii, które zostaną przekazane Ministrowi Edukacji. Ważna jest współpraca i wypracowanie wspólnych pomysłów, akcji, strategii, które mają  ma pomóc w dalszym rozwoju edukacji w Polsce.  Jednym z podejmowanych tematów był problem cyberprzemocy, hejtu a także roli internetu w życiu młodzieży. Panel dyskusyjny - to dobra forma szkolenia, przekazywania wiedzy i doświadczeń związanej z działaniem społecznym i nie tylko. To także przygotowanie młodych i przedsiębiorczych ludzi do podjęcia ról społecznych w przyszłości.

Rada Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej

Anna Raczyńska

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych