Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

W dniach 9- 13 października klasy 3 i 4 Technikum w Zespole Szkół w Biskupcu uczestniczyły w wycieczce turystyczno-krajoznawczej w Bieszczadach. Celem docelowym i bazą noclegową była miejscowość Wetlina. Stąd było blisko na malownicze, barwione jesienią szlaki górskie. Wspinanie się na szczyty nie należy do najłatwiejszych, trzeba mieć trochę kondycji fizycznej i samozaparcia. I choć chwilami było ciężko, to daliśmy radę! Zdobyliśmy Smerek, Wielką Rawkę, odwiedziliśmy granicę Polski z Ukrainą i wydeptaliśmy kilometry ścieżek po połoninach. W czasie wędrówek spotykały nas też miłe niespodzianki - i przyrodnicze i te ludzkie. Nie ominęliśmy obiektów zabytkowych - jak cerkiew greko-katolicka w Łopience, odwiedziliśmy jedną z największych elektrowni szczytowo-pompowych w Solinie, poznaliśmy jej funkcjonowanie i zasadę działania. Czas szybko upłynął i z żalem wracaliśmy żywiąc nadzieję, że jeszcze tam kiedyś powrócimy!

Zapraszam do galerii zdjęć.

Anna Raczyńska

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych