Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

11 listopada - to dzień w którym obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. To właśnie w tym dniu, 104 lata temu Polska powróciła na mapę świata po 123 latach zaborów. Przetrwaliśmy lata niewoli jako naród, dążyliśmy przez ten czas do odzyskania niezależności, niepodległości, samoistnienia. Nigdy nie pogodziliśmy się z utratą wolności. Dziś ta wartość - niepodległość nabiera szczególnego znaczenia. Historia i współczesność przypominają - niepodległość nie jest dana raz na zawsze. Prawo do samostanowienia obywateli o swoim losie jest wartością nadrzedną i podstawową.

W dzisiejszych obchodach Narodowego Święta Niepodległości wzięła udział delegacja Zespołu Szkół - dyrekcja wraz z pocztem sztandarowym i przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego.Po uroczystej mszy odprawionej w intencji za Ojczyznę złożyliśmy kwiaty pod pomnikiem Jana Pawła II oraz pomnikiem 1945 powrót Warmii i Mazur do macierzy a następnie wysłuchaliśmy koncertu pieśni patriotycznych w wykonaniu chóru Innamorati.

Anna Raczyńska

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych