Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

14 września obchodziliśmy w Zespole Szkół w Biskupcu małą uroczystość – rok funkcjonowania klasy patronackiej w Technikum. W tym dniu jednoczesne odbyło się odsłonięcie tablicy pamiątkowej przy Sali nr 1, gdzie uczy się klasa patronacka. W uroczystościach uczestniczyli licznie goście: Starosta Olsztyński Andrzej Abako wraz z dyrektorem Wydziału Oświaty z powiatu Barbarą Gugą; burmistrz Biskupca Kamil Kozłowski, oraz liczna delegacja firmy Egger na czele z Ovidiu Olari, Waldemarem Zawiślakiem i Anną Cieplak. Cała uroczystość rozpoczęła się od odsłonięcia tablicy pamiątkowej, którego dokonali Patroni klasy oraz przedstawiciel młodzieży. Następnie dyrektor Szkoły podziękował wszystkim osobom i instytucjom za wsparcie, pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia wręczając podziękowania i „Anioły Wdzięczności.” Nasi goście w swoich przemówieniach zwrócili uwagę, że jest to jedyne takie przedsięwzięcie w powiecie i daje ono szansę na uzyskanie dobrego wykształcenia i nauki z najnowszą technologią w laboratoriach firmy Egger. Gratulowali młodzieży wyboru szkoły i życząc wytrwałości zachęcali do wykorzystania szansy zdobycia dobrego zawodu. Uroczystość zakończono tortem w kształcie cyferki 1 – pierwszego roku funkcjonowania klasy patronackiej w Technikum w Zespole szkół w Biskupcu  

Krzysztof Janczara

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych