Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

20.10.2023 odbył się w naszej szkole etap szkolny olimpiady języka angielskiego. Uczniowie zmagali się ze 125 bardzo trudnymi pytaniami wykraczającymi poza poziom C1. W całej Polsce w teście wzięło udział ponad 45.000 uczestników. Do drugiego etapu - część szkolna zakwalifikowała się uczennica klasy 4b Nikola Smułek, wykazując się wybitną znajomością języka, niuansów językowych oraz wiadomości z zakresu kultury, historii i literatury Wielkiej Brytanii i USA. Uczennica przeszła pomyślnie również II etap szkolny i tym samym zakwalifikowała się do etapów okręgowych. Serdeczne gratulacje dla Nikoli, jesteśmy już mega dumni z tych ponadprzeciętnych osiągnięć. 

Sukcesem może się też pochwalić  Julia Czarnecka, która zakwalifikowała się do eliminacji pisemnych II etapu 47. Olimpiady Języka Niemieckiego! To niewątpliwie osiągnięcie, z którego warto być dumnym. Wszystkich zainteresowanych szczegółowym zakresem tematycznym Olimpiady odsyłamy na stronę TUTAJ

Trzymamy kciuki za dalsze etapy!

 Anna Łojek, Bogumiła Radomska

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych