Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

6 czerwca Bartłomiej Kacprzycki uczeń klasy 2 Technikum w Zespole Szkół odebrał stypendium przyznane przez Warmińsko-Mazurską Specjalną Strefę Ekonomiczną - „Kasa dla Asa”. Bartłomiej musiał spełnić 3 warunki: średnia ocen nie mogła być niższa niż 4,0 ze wszystkich przedmiotów (ogólnych i zawodowych) ,musiał uzyskać ocenę z zachowania nie niższą niż dobra i odbyć praktykę zawodową lub staż w firmie, która znajduje się na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Bartłomiej jest uczniem klasy patronackiej Egger. Ponad 20 szkół zgłosiło 80 uczniów. Wybór laureatów nie należał do łatwych. Każdy zgłoszony wyróżniał się nie tylko bardzo dobrymi wynikami w nauce, ale również dodatkowymi osiągnięciami. Tym bardziej serdecznie gratulujemy. Życzymy dalszych sukcesów.

Anna  Rydel

 

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych