Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

21 czerwca 2024 roku - to dzień, na który czekała większość uczniów, pierwszy dzień wakacji. Dzień ten to także okazja do podsumowania wyników i osiągnięć za 10 miesięcy pracy uczniów i nauczycieli. Najlepsi otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Uczniowie z najwyższą średnią w danej szkole - stypendia Prezesa Rady Ministrów. Były też nagrody za udział w konkursach, turniejach i grach zespołowych. Uroczysty apel zaszczycili goście - przedstawiciele firmy Egger, Rodzice, wiceprzewodnicząca Rady Rodziców. Dyrektor Zespołu Szkół w ciepłych słowach dokonał podsumowania roku szkolnego życząc wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Anna Raczyńska


 

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych