W Naszej Szkole odbędą się w dniach od 29 sierpnia do 4 września 2016 roku warsztaty teatralno-historyczne "W krainie bałtyjskich mitów". Wszystkich chętnych zapraszamy w poniedziałek od godz. 9.00 na pierwsze zajęcia. Jeśli chcesz poznać historię swoich przodków, a przede wszystkim zabawić się w teatr, poznać metody pracy aktora, być uczestnikiem tworzenia scenariusza teatralnego to weź ze sobą wygodny strój, dobry humor i dołącz do nas. Działanie organizowane w ramach programu „Wędrowna Akademia Kultury” realizowanego przez Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu „Bardzo Młoda Kultura 2016-2018" oraz ze środków samorządów Ełku i Olsztyna oraz Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

 zaprasza Szymon Marchlewski

Drugi dzień naszego projektu to kolejne prace nad scenariuszem oraz prelekcja na temat kultury kurhanów zachodniobałtyjskich, którą poprowadził dr Bogdan Radzicki z Towarzystwa Naukowego PRUTHENIA. Jutro kolejny dzień i warsztaty tkackie oraz warsztaty śpiewu. W każdej chwili możesz do nas dołączyć.

 


 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych