7 stycznia 2016 Takie piękne budki dla bezdomnych kociaków powstają w naszej szkole ! Tworzą je Biskupieccy Wolontariusze czyli uczniowie z różnych szkół w tym również z naszej !!! Dwie pierwsze budki dla kociaków zostały postawione!!! Biskupieccy Wolontariusze od listopada 2015 roku spotykają się w Zespole Szkół gdzie tworzą ocieplane drewniane oraz kartonowo-styropianowe budki dla bezdomnych kociaków, tak aby i one miały swój bezpieczny i ciepły kąt. Budki zamieszczone zostaną w różnych miejscach w naszej Gminie Emotikon smile Bardzo prosimy o poszanowanie naszej pracy, każda próba zniszczenia zostanie surowo ukarana! Jeżeli chcesz pomóc nam w budowie kolejnych budek, bądź posiadasz potrzebne nam do tego materiały napisz! Emotikon smile. Więcej informacji u Karoliny Janczary bądź Nikoli Sporysz.

Karolina Janczara

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych