Chcesz w sposób aktywny i bezpieczny spędzić czas wolny? Lubisz sporty zimowe? Jeżeli tak, to wszystkich zainteresowanych zapraszamy z własnym sprzętem na lodowisko przy Zespole Szkół w Biskupcu! To jedyne – bezpieczne lodowisko w naszej gminie. Funkcjonujące od 5 stycznia przez cały dzień, bezpłatnie. Lodowisko jest bezpieczne, oświetlone i regularnie odśnieżane przez pracowników i uczniów Zespołu Szkół w Biskupcu. Szczególne podziękowania należą się strażakom z JRG 3 w Biskupcu za pomoc i pracę w przygotowaniu tego lodowiska. Dzięki nim, dyrekcji i nauczycielom Zespołu Szkół dzieci i młodzież mają miejsce, w którym mogą bezpiecznie i aktywnie spędzać czas wolny. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych – rodziny, młodzież do korzystania z lodowiska, także w okresie ferii zimowych.

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych