W Centrum Kultury, Turystyki i Sportu odbyła się I Gala Biskupieckich Talentów. Młodzi i utalentowani uczniowie w wieku od 6 do 18 lat - śpiewający, grający, malujący.... opowiadający o swoich pasjach, zainteresowaniach i prezentujący swoje umiejętności czy dorobek artystyczny. Konkurencja była duża, a stawką - stypendium pieniężne ufundowane przez Burmistrza Biskupca Kamila Kozłowskiego. Nasza drużyna to:  wprawna ręka i bystre oko Kingi Bednarczyk ( rysunek i malarstwo) - Kinga rysuje od przedszkola, stosuje różne techniki - między innymi metodą dotwork, laureatka wielu konkursów plastycznych oraz  muzycznie uzdolniony gitarzysta Mikołaj Marcinkowski, zakochany w szerokim spectrum gatunków muzycznych, na co dzień rozwijający swoje pasje w zespole Buddha Monkey. Wprawdzie nie udało się uzyskać stypendium, ale jesteśmy z WAS DUMNI! Gratulujemy talentów i życzymy nadal rozwijania swoich pasji.

Na Gali Burmistrz Biskupca  wyróżnił także liczne grono pracowników oświaty z okazji niedawnego Dnia Edukacji Narodowej.  Miło nam donieść,że w gronie wyróżnionych za swoją pracę i aktywność znalazł się również dyrektor Zespołu Szkół - Krzysztof Janczara.

Anna Raczyńska

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych