Od 24 października do 10 listopada  trwa akcja zbiórki karmy dla potrzebujących zwierząt w naszej gminie. Dzisiaj młodzi wolontariusze kwestowali przed biskupieckimi sklepami w charakterystycznych zielonych koszulkach z napisem "Przygarnij psiaka lub (i)kociaka". Następna kwesta odbędzie się 5 i 6 listopada. W sklepach są specjalnie oznakowane kosze, do których można wkładać suchą i mokrą karmę ( szczególnie dla kotów), specjalne mleko dla kociąt, żwirek, kuwety, obroże, zabawki, koce kołdry itp. Akcesoria i zywność można dostarczać także do Zespołu Szkół w Biskupcu.

 Nie bądź obojętny - pomóż i TY!

Koordynatorem, pomysłodawcą akcji jest uczennica naszej szkoły - Karolina Janczara

Anna Raczyńska

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych