W Zespole Szkół trwają próbne egzaminy maturalne.  Język polski, matematyka i język obcy nowożytny - z tymi to przedmiotami zmierzą się młodzi ludzie i sprawdzą swoją wiedzę. Wprawdzie do prawdziwej matury pozostało jeszcze trochę czasu, ale wiemy, że ćwiczenia czynią mistrza. Przygotowujemy się do egzaminu dojrzałości  stwarzając warunki jak najbardziej przypominające te rzeczywiste. Czarny długopis, dowód tożsamości ze zdjęciem, tylko dozwolone materiały i przybory pomocnicze oraz zasady zachowania się przed i w trakcie egzaminu - o tym należy bezwględnie pamiętać. A także o tym, że nie wolno posiadać przy sobie telefonu komórkowego na sali egzaminacyjnej! W bieżącym roku szkolnym do egzaminu dojrzałości przystąpią  również pierwsi absolwenci Technikum. Za wszystkich trzymamy kciuki!

Próbne egzaminy odbędą się w dniach 22 -24 listopada.

Anna Raczyńska

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych