Praca, którą wykonuje się za darmo, z potrzeby serca, jest istotnie bezcenna. W celu wyrażenia uznania dla trudu wolontariuszy na całym świecie z inicjatywy ONZ obchodzony jest od 1986 roku Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. To doskonała okazja, by uświadomić społeczeństwu wysiłek, jaki wkładają rozmaite organizacje pożytku publicznego w niesienie pomocy innym, zarówno na poziomie lokalnym, krajowym, jak i globalnym. W tym roku ten dzień przypada 5 grudnia, ale już dzisiaj pragniemy zaprosić na koncert  organizowany wspólnymi siłami uczniów Zespołu Szkół w Biskupcu, Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im Jana Pawła II w Biskupcu, Katolickiego Gimnzajum Społecznego im Jana Pawła II W Biskupcu oraz Powiatowej Szkoły Muzycznej I st. w Dywitach filia w Biskupcu. 

Nie może Ciebie zabraknąć!

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych