Dyrekcja Zespołu Szkół składa podziekowania firmie Euroschola za bezpłatne użyczenie trzech laptopów przeznaczonych do korzystania przez uczniów w czasie trwania stanu epidemiologicznego w kraju.

Komputery zostały pozyskane w ramach Projektu „Euroschola.eu – Razem damy radę!” - nieodpłatnego wynajmu dla uczniów szkół w czasie zamknięcia placówek w okresie epidemii koronawirusa. Komputery zostały przeznaczone do zapewnienia uczniom dostępu do zdalnej edukacji.

Euroschola – komputery przyjazne dla budżetu

Euroschola.eu to program kompleksowych rozwiązań informatycznych i sprzętowych dla placówek edukacyjnych. Umożliwiamy komputeryzację polskich szkół w sposób przyjazny dla ich budżetu i dla środowiska naturalnego. Jako partner Microsoft wdrażamy najnowsze, bezpłatne rozwiązania programowe na urządzeniach renomowanych producentów. Wspieramy szkoły prowadząc cykliczne programy dofinansowania.

Serwis ten jest interaktywną kontynuacją Programu „Polska Szkoła w UE”, działającego nieprzerwanie od 1999 roku, a pod obecną nazwą od 2008 roku.

www.euroschola.eu

www.ups.com

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych