Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

8 września, korzystając jeszcze  z pięknej, ciepłej i słonecznej pogody klasy 3a i 4Tb Technikum wybrały się wraz z opiekunami na spływ kajakowy rzeką Krutynią. Trasa - jedna z najpiękniejszych na tym odcinku wiodła od miejscowości Krutyń do miejscowości Ukta. Na szlaku  czekała obowiązkowa "przenoska" kajaków - młyn Krutyński Piecek oraz rodziny łabędzi z dorastającymi dziećmi. Były też czaple siwe, kaczki krzyżówki i mnóstwo ryb w przezroczystej toni spokojnej rzeki. Wszyscy wiosłowali dzielnie i szybko! Czas spędzony na łonie przyrody w Mazurskim Parku Krajobrazowym to udany pomysł na rekreację i integrację klas!

Anna Raczyńska

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych