Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

Coroczny Europejski Dzień Języków to okazja, by zwiększyć świadomość na temat uczenia się języków oraz różnorodności językowej. Uczestniczą w nim liczne instytucje, stowarzyszenia, szkoły oraz uniwersytety. W tej edycji motywem przewodnim byli młodzi ludzie – w związku z celebrowanym Europejskim Rokiem Młodzieży 2022. Wydarzenie to było także transmitowane online  i zabrało uczestników w podróż po Europie – od Szwecji po Portugalię i od Estonii po Hiszpanię. 

Nasza Szkoła - Zespół Szkół także wzięła udział w obchodach tego Dnia. Młodzież wykonała przepiękne plakaty na temat europejskich krajów, przygotowała gadżety nawiązujące do kultury i tradycji, nie zabrakło piosenek, słodyczy a nawet tańca! Jury (nauczyciele języków obcych) uważnie podziwiało wykonane prace i zaangażowanie uczestników. Wyniki wkrótce!

Anna Raczyńska

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych