Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

Zamiłowanie do języka , czy śpiewu, a może jedno i drugie przyczyniło się do sukcesu Marietty, Roksany i Mai , które stanęły na podium w XVI Konkursie Piosenki Niemieckiej organizowanej przez Stowarzyszenie Mniejszości Niemieckiej Jodły w Ostródzie. W kategorii solo Marietta Ostapczuk zdobyła I miejsce śpiewając piosenkę Yvonne Catterfeld“Glaub an mich” “Uwierz we mnie”. Roksan Olbryś i Maja Graczyk zaśpiewały piosenkę LaFee “Du allein” “Ty sam” zdobywając tym samym I miejsce w kategorii duety- szkoły ponadpodstawowe. Dziękujemy organizatorom za gościnność i wspaniałą atmosferę konkursu ,a naszym zdolnym uczennicom gratulujemy i wierzymy w ich dalsze sukcesy ! 

Bogumiła Radomska

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych