Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

 Dzień Otwarty w Zespole Szkół - to cykliczna impreza organizowana z myślą o naszych przyszłych uczniach. Przygotowaliśmy atrakcje - pokazy artystyczne, pokazy naszych pracowni oraz ofertę pozalekcyjną , bowiem nie samą nauką uczeń żyje. Nasi goście zapoznali się ze szkolną siłownią a także uczestniczyli w Festiwalu Pasji, czyli  hobby w czasie wolnym. A było na co popatrzeć i co podziwiać! Pokazy muzyczne, pszczelarstwo, tarot, kulinaria, gabinety urody, czytelnictwo, sporty walki, numizmatyka, rękodzieło i wiele innych. Naszą ofertę połączyliśmy z wydarzeniem "Kariera i kompetencje na K2" , które miało miejsce w tym samym dniu. Pod tym hasłem kryją się Targi Pracy odbywające się na hali widowiskowo-sportowej. Nasi uczniowie oraz przybyli goście mieli możliwość zapoznać się z ofertą licznie przybyłych wystawców.

  W tym dniu staramy się zachęcić młodych ludzi nauką w naszej szkole  a na zbliżający się rok szkolny 2024/2025 rekrutujemy do:

 Liceum ogólnokształcącego - profile: matematyczno- geograficzny, biologiczno-chemiczny, historia i wos oraz (nowość!) - Oddział Przygotowania Wojskowego na podbudowie rozszerzenia historii i wiedzy o społeczeństwie. Planujemy także klasę Technikum - zawód informatyk oraz klasę wielozawodową w Branżowej Szkole I stopnia. 

Dziękujemy naszym gościom za tak liczne przybycie!

Szkoła Podstawowa nr 3 im Orła Białego w Biskupcu

Szkoła Podstawowa nr 2 im. mjr.. Henryka Dobrzańskiego pseudonim "Hubal"

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Biskupcu

Społeczna Szkoła Podstawowa w Węgoju

Szkoła Podstawowa im. Mazurka Dąbrowskiego w Czerwonce

Szkoła Podstawowa im. Flagi Polski w Kobułtach

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Sorkwitach

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Lutrach

Anna Raczyńska

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych