Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!

Dalej

Technikum

Zapraszamy!

Dalej

Egger Biskupiec

Zaprasza!

Dalej

Branżowa Szkoła I- go Stopnia

Zapraszamy!

Dalej

 

Kolejny konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych za nami. W tym roku uczniowie sprawdzali swoją wiedzę na temat Szwajcarii. Wiedza dotyczyła geografii, historii, gospodarki, kultury oraz realiów krajów niemieckiego obszaru językowego. W tym roku naszą szkołę reprezentowali godnie uczniowie w składzie Julia Czarnecka, Antoni Kwiecień i Maciej Zaleśny. Było to dla nich nowe doświadczenie połączone z możliwością zweryfikowania swojej wiedzy. Oranizatorem konkursu jest Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego. Konkurs odbywa się pod patronatem Międzynarodowego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego (IDV) oraz przy wsparciu Goethe Institut w Krakowie. Wygranej szkole - I Liceum Ogólnokształcącemu im.Wojciecha Kętrzyńskiego w Giżycku życzymy wygranej w Krakowie! 

Bogumiła Rdomska

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych