Zgdnie z wieloletnią tradycją, również i tym razem młodzież ucząca się w Zespole Szkół w Biskupcu włączyła się w uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości organizowane na terenie miasta. We mszy świętej w intencji Ojczyzny uczestniczyli uczniowie klasy mundurowej - przentując sztandar szkoły, pełnili wartę honorową przy pomnikach:  Jana Pawła II i Poległym za Ojczyznę oraz -1945 Powrót Warmii i Mazur do Macierzy, gdzie delgacja Samorządu Szkolnego z panią wicedyrektor złożyła wiązanki kwiatów. O godzinie 14 w Szkole Podstawowej nr3 im Orła Białego na Gali Pieśni Patriotycznej wystąpił zespół wokalno - muzyczny z naszej szkoły, który wywalczył II miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Organizatorzy uroczystości zadbali o szczegóły - korowód pocztów sztandarowych i delegacji prowadził konny kawalerzysta, a składaniu wieńców i wiązanek towarzyszyły salwy armatnie....

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji.

Anna Raczyńska

 

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych