15 listopada szachowa reprezentacja naszej szkoły w składzie: Tomasz Krajewski, Kamil Baran, Stanisław Zadroga, Patryk Tabaka, Wojciech Gulmantowicz, Daniel Maćkiewicz, Marek Pączkowski wzięła udział w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego SZS w Nowym Mieście Lubawskim. Rywalizując z wyżej rozstawionymi przeciwnikami nasi reprezentanci dzielnie walczyli, czego ukoronowaniem w końcowej klasyfikacji jest 5 miejsce Marka Pączkowskiego. Spośród pozostałych zawodników na wyróżnienie zasługują Tomasz Krajewski i Stanisław Zadroga, choć na pochwały zasłużyli wszyscy nasi zawodnicy, dla których był to przecież debiut w takich zawodach. 

Michał Parda

 

Liceum Ogólnokształcące

Liceum Mundurowe

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

wsb logo

Technikum

Branżowa Szkoła I-go Stopnia

Liceum dla Dorosłych